МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

Дата: 21.09.2022 11:36

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба . І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.
З нагоди Дня миру у школі пройшли тематичні онлайн-заходи, конкурси малюнків , майстер класи по виготовленню «Голуба миру». Школярі висловлювали  побажання миру та злагоди для своєї Батьківщини. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Фото за посиланням :  https://www.facebook.com/photo/?fbid=644178250393669&set=pcb.1111041223175807