22 ВЕРЕСНЯ-ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Дата: 22.09.2022 12:17

Із метою вшанування подвигу партизан і підпільників у роки Другої світової війни у  комунальному закладі Шахівської сільської ради « Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ступенів» проведено ряд  онлайн-заходів. У класних колективах пройшли тематичні інформаційні хвилиниУчні перегорнули сторінки історичних подій років Другої світової війни, переглянули відео  про партизанський та підпільний рух опору в Україні .

Вшанували хвилиною мовчання тих, хто виборював звільнення України від нацистів у тилу ворога.

Плине час, однак пам’ять про зроблене партизанами у часи Другої світової житиме вічно,

адже безсмертний подвиг партизанів назавжди буде для кожного із нас прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної  любові до рідної землі.

Фото за посиланням:https://www.facebook.com/photo/fbid=644899156988245&set=pcb.1111757073104222