З Днем усиновлення!"

Дата: 29.09.2022 14:23

Вже стало традицією, що наприкінці вересня Україна святкує День усиновлення. 30 вересня вважається ще днем святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, адже саме ця дата пов’язана з біблійним мотивом, який несе у людські душі високу моральність, сімейний затишок, злагоду, любов, вірність і надію.

Щиро вітаємо із святом родинного затишку та дитячої надії,всіх, хто причетний до цього свята - усиновлювачів, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників!

Бажаємо Вам крокувати по життю з Вірою, Надією, Любов’ю та Мудрістю!Сил, натхнення, терпіння! Пам’ятайте, що посаджені зерна добра й любові в дитячих душах обов’язково проростуть пишним цвітом!

Служба у справах дітей Шахівської сільської ради