ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 13.10.2022 16:08

Шановні наші захисники та захисниці! Щиро вітаємо вас зі святом ! ! Немає вищого прояву громадянського обов’язку і патріотизму, ніж стати на захист своєї Батьківщини.У ці складні для України часи ви щодня здійснюєте подвиг — зі зброєю в руках бороните рідну землю від російського агресора

Прийміть вітання з найкращими побажаннями добра, світлого настрою, професійних успіхів! Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов'ю та підтримкою близьких і рідних. Нехай сьогодні та завжди вас оберігає Покров Пресвятої Богородиці! У цей день хочеться просто подякувати Вам за відданість своїй державі, за сміливість та відвагу, якими Ви здобуваєте Перемогу.Низький вам уклін і найкращі побажання здоров’я, благополуччя й довголіття. Повертайтесь живими!

Віримо в Перемогу ! Молимось за кожного з вас ! Слава Україні! Героям слава!

З повагою і вдячністю, педагогічний та учнівський колективи

КЗ Шахівської сільської ради « Золотоколодязька ЗОШ І –ІІІ ступенів».Фото без опису