Щодо отримання гуманітарної допомоги у вигляді продовольчих товарів довготривалого зберігання...

Дата: 16.01.2023 10:02

Шановні мешканці громади!

Згідно пунктів 12, 13 Порядку безоплатної видачі мешканцям Донецької області продовольчих товарів тривалого зберігання під час дії воєнного стану, затвердженого розпорядженням голови Донецької обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації 30 травня 2022 року № 259/5-22 (у редакції розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 29 липня 2022 року № 349/5-22) видача продовольчих товарів здійснюється на підставі письмової заяви, що складається в довільній формі, та скріплюється підписом особи.

У заяві зазначаються такі відомості:

• прізвище, ім’я та по батькові (за наявності);
  • число, місяць, рік народження;
  • серія, номер паспорта громадянина України (за наявності), ким і коли виданий, або серія, номер документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, а для іноземців та осіб без громадянства – документа, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус;
  • номер довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, ким і коли видана (за наявності);
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (не зазначається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному територіальному органу Державної податкової служби України і мають відповідну відмітку в паспорті);
  • інформація про зареєстроване та фактичне місце проживання/перебування;
  • інформація про малолітніх та неповнолітніх дітей, які на день звернення із заявою проживають разом з особою.

Із заявою треба звертатися до старости відповідного старостинського округу, в селі Шахове в пункт видачі гуманітарної допомоги (будинок культури)  з 1 по 10 число кожного місяця.

Для зручності створено бланки заяв, які можна отримати у старост або в сільській раді.

Заява за посиланням тут.

Дякуємо за розуміння!