Відбулися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав ...

Дата: 16.02.2023 09:05

15 лютого 2023 року у Шахівської сільській військової сільської адміністраціі вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів.

З нагоди 34-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій відбулись урочистості та виступ творчих колективів сільських будинків культури.

Голова Покровської районної ради Юрій Середа та начальник сільської військової адміністрації Сергій Сажко взяли у заході та привітали воїнів.

Творчі колективи будинку культури подарували присутнім вокальні композиції патріотичної тематики. Дякуємо Дар'ї Веселовій ( Ганнівський Бк) та Дар'ї Соболь за чудове виконання пісень.

Присутні в ході заходу вшанували загиблих хвилиною мовчання, а після закінчення поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.

Разом до Перемоги!!!