Оперативна ситуація по області станом на ранок 26 березня

Дата: 26.03.2023 10:21

Близько півночі росіяни завдали ракетного удару по  Краматорську – поцілили у промислову зону. За оперативною інформацією, минулося без жертв.

На Донецькому напрямку вночі та зранку тривають інтенсивні обстріли Авдіївки з артилерії та Градів, у тому числі, касетними боєприпасами. Снаряди влучили по території 4 вулиць та АКХЗ. У Курахівській громаді пошкоджено дві 2-поверхівки у Гострому та приватний будинок у Кураховому.

На Горлівському напрямку одна людина загинула у місті Часів Яр, ще одна – у Північному Торецької громади. У Костянтинівській громаді пошкоджено 2 дачні будинки у Костянтинівці та декілька будинків у Предтечиному.

На Лисичанському напрямку у Званівській громаді пошкоджено 15 будинків у Званівці і 5 будинків у Переїзному. У Сіверську пошкоджено будівлю залізничного вокзалу та декілька прилеглих приватних будинків.

Всього за добу росіяни вбили 2 жителів Донеччини, поранили ще 1. Докладніше дивіться на інфографіці.

#StopRussia

Джерело: вебсайт Донецької облдержадміністрації