Дата: 24.04.2023 12:14

Сьогодні на апаратній нараді начальник Шахівської сільської військової адміністрації Сергій Сажко привітав працівників Місцевої пожежної команди Центру безпеки громадян з професійним святом - Днем пожежної охорони України, яке відзначається щорічно 17 квітня.

За  вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, природного та воєнного характеру в умовах збройної агресії російської федерації проти України,  високий професіоналізм, оперативну участь у ліквідації пожеж, активну життєву позицію та з нагоди Дня пожежної охорони України начальника та працівників МПК ЦГБ нагороджено Почесними Грамотами Шахівської сільської військової адміністрації.

Також за участь у фестивалі презентацій «ЗБИРАЄМО ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК», популяризацію українських народних святкових традицій та великий внесок у перемогу на культурному фронті України Подяки від «Донецького обласного навчально-методичного центру культури» вручено керівникам Торецького та Шахівського будинків культури Шахівської сільської ради.

Всіх присутніх піснями привітали учні Шахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( Шапко Майя, Калашник Варвара, Соболь Дар’я, Адеріхіна    Кіра, Ільїчова Даріна).

Дякуємо нашим працівникам за роботу, дітям за привітання!

Наближаємо Перемогу разом!