Юлія Костюніна зустрілась з представниками молодіжних організацій та волонтерами з 13 територіальних громад області

Дата: 05.05.2023 09:10

Сьогодні, 4 травня, у Покровську заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна зустрілась із молоддю та молодіжними працівниками з числа  представників інститутів громадянського суспільства та волонтерських організацій із 13 територіальних громад області. Свою діяльність та плани роботи презентувала молодь Андріївської, Білозерської, Добропільської, Краматорської, Криворізької, Курахівської, Мирноградської, Новогродівської, Олександрівської, Покровської, Селидівської, Удачненської, Шахівської територіальних громад. Також у заходів взяли участь начальник Покровської районної військової адміністрації Володимир Замотаєв, начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк та заступник начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарита Ідрісова, повідомляють в управлінні сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

Під час заходу учасники оглянули фотовиставку громадських організацій Покровської територіальної громади, обмінялись досвідом у сфері реалізації волонтерських проєктів та молодіжних ініціатив у своїх громадах, висловили своє бачення співпраці молоді з органами влади, а також під час роботи в групах напрацювали пропозиції щодо тематики і форматів проведення заходів у сфері молодіжної політики та національно-патріотичного виховання, які, на їх думку, будуть цікавими для молоді.

Юлія Костюніна зазначила, що, незважаючи на воєнний стан, онлайн або змішані формати роботи, співпраця молоді з органами державного управління ніколи не припинялась: «Неможливо уявити окремо громадський рух, а окремо роботу органів державної влади, бо, безумовно, вони покликані працювати разом і посилювати та доповнювати одне одного».

Заступник голови облдержадміністрації подякувала учасникам зустрічі за їх небайдужість до тих викликів, які постають перед областю у зв’язку з повномасштабною війною, за активну роботу та волонтерську допомогу населенню громад і наголосила, що довіра та співпраця між молоддю та владою допоможе спільно подолати будь-які кризи.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація