Сьогодні в селі Новотроїцьке відбулось загоряння господарської споруди.

Дата: 05.05.2023 12:54

Сьогодні о 05.30 відбулось загоряння господарської споруди. Пожежа виникла в приватному господарстві в селі Новотроїцьке. На щастя вогонь не встиг «розгулятися» і пожежу було швидко ліквідовано. Проте вогонь встиг знищити все майно всередині. Втім перекидання пожежі на житловий будинок все таки допущено не було. Обсяги збитків та всі інші обставини події наразі з’ясовують фахівці.

Місцева пожежна команда Центру безпеки громадян котре закликає мешканців громади дбати про належний протипожежний стан у власних господарствах та дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки.

При виявлені пожежі невідкладно телефонуйте до ДСНС 101 або +38 066 612 73 25 (Центр безпеки громадян Шахівської сільської ради)!