Школярам закладів загальної середньої освіти Шахівської громади за підтримки ЄС та Республіки Корея та сприяння Міністерства освіти і науки України передано планшети та ноутбуки

Дата: 12.05.2023 12:30

Школярам закладів загальної середньої освіти Шахівської громади за підтримки ЄС та Республіки Корея та сприяння Міністерства освіти і науки України передано 3 планшети для початкової школи і 3 ноутбуки для дітей середнього та старшого віку від ЮНІСЕФ за фінансової підтримки Європейського Союзу та Республіки Корея.

1 травня 2023 року електронні пристрої було передано до закладів освіти громади.

Нове постачання від ЮНІСЕФ допоможе українським дітям продовжувати навчання онлайн, адже відвідування школи вже тривалий час недоступне багатьом з них через безпекову ситуацію.

Дякуємо за допомогу!