Історична подія відбулася в Шахівській сільській військовій адміністрації

Дата: 18.05.2023 12:37

Сьогодні з візитом до Шахівської громади завітав Войцехівський Віталій Олександрович - народний депутат Верховної Ради  IX скликання 197 округу (партія «Слуга народу»).

Історичною подією стало підписання Меморандуму про співпрацю  між Шахівською сільською військовою адміністрацією Покровського району Донецької області, в особі начальника Сергія САЖКА та Гельмязівською сільською радою Золотоніського району Черкаської області, в особі голови Івана ТІТАРЕНКА, на підписанні якого були  також присутні: староста Золотоніської міської територіальної громади Олександр КИПИЧ, староста Золотоніської міської територіальної громади Сергій КОЖЕМ'ЯКО, директор КП «Золотоніський міський водоканал» Сергій КУЗНЄЦОВ, помічник народного депутата України Володимир ТЕРНОВИЙ, заступник голови Президії Українського товариства охорони природи Ігор АРТЕМЕНКО, депутат Золотоніської міської ради Андрій ШТАНЬКО, волонтери: Олександр КАГРАМАНОВ, Геннадій ПЕРЕХРЕСТ, Сергій ПОГОРІЛОВ, головна редакторка газети «Злотокрай і сайту «Золотоноша – сіті» Алла КАПЛЯ.

Гості приїхали з дорогими подарунками як для військової адміністрації, так і для наших захисників. Три автомобілі передано захисникам, один - автомобіль Шахівській сільській військовій адміністрації.

Дуже вдячні народному депутату Верховної ради України Віталію Войциховському, голові Гельмязівської сільської ради, а також   гостям за  допомогу та підтримку! Сподіваємося на плідну співпрацю!

Разом до ПЕРЕМОГИ!