День вишиванки в Шахівській сільській військовій адміністрації

Дата: 18.05.2023 14:13

Всесвітній День вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. Свято не прив'язане до жодного державного чи релігійного. До нього може долучитися кожен охочий, одягнувши вишиванку. Шахівська сільська військова адміністрація також долучилася до святкування Дня вишиванки.

Сьогодні рамках обласної акції «Вишиваю собі оберіг»  відбувся  майстер-клас з ручної вишивки хрестиком з залученням майстрині-вишивальниці Балик Наталії Володимирівни, директорки Володимирівкого СБК.

Дякуємо всім хто долучився! Разом до ПЕРЕМОГИ!