Дата: 13.07.2023 11:31

Сьогодні в Шахівській сільській територіальній громаді відбувся захід присвячений Дню бухгалтера України та Дню працівників фінансових органів. На заході начальник Шахівської сільської військової адміністрації Сергій САЖКО привітав всіх бухгалтерів та фінансистів з професійними святами та вручив Подяки. Піснями та танцями присутніх вітали колективи Шахівського та Золотоколодязького будинків культури.

Шановні бухгалтери та фінансисти, вся країна сьогодні згадує з вдячністю вашу працю. Бажаємо вам міцного здоров'я, миру та сімейного благополуччя. Щоб контроль, який ви з легкістю тримаєте над цифрами, приносив вам задоволення. Чудового настрою, бадьорості, світлого розуму. Бажаємо вам балансу як у сім'ї, так і на роботі. Зі святом!