Виїзна акція за участі психолога

Дата: 19.07.2023 10:23

17 липня 2023 року проведена виїзна акція  за участі психолога КУ центра надання соціальних послуг Шахівської сільської ради. Захід проведено в місцях тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб в селі Золотий Колодязь.

Основна мета – надання психологічної допомоги, що сприяє навчанню людини керувати стресовим станом, ознайомлення  з різними методами, які допомагають контролювати стрес і неприємні фізичні відчуття. Ці методи спрямовані на досягнення психічної рівноваги і зміцнення фізичного та морального стану людини.

Протягом зустрічі з психологом переселенці розповіли про психологічні труднощі та набули навички формування нових життєвих орієнтирів для подальшої соціальної адаптації. Бажаючи поспілкувалися з психологом індивідуально.

Люди висловили вдячність за допомогу громади не тільки у  вирішенні всіх соціально-побутових питань, уважність до проблем переселенців та можливість повноцінної інтеграції до місцевої громади, а і турботу за їх психологічне самопочуття.