Дата: 20.07.2023 08:17

У Державний аграрний реєстр додано функцію приєднання до кабінету фермерського господарства земель громадян України - членів фермерських господарств. Ці нововведення надають можливість більшій кількості жителів громад скористатись державною підтримкою.

Новий функціонал дозволить фермерським господарствам отримувати через ДАР допомогу на усі землі у складі ФГ, зокрема ті, що належать громадянам - членам фермерського господарства на праві власності, користування.

У кабінеті аграрія ДАР додано новий розділ Фермерське господарство, де представник ФГ юридичної особи або ФОП - засновник сімейного фермерського господарства може відправити заявку на приєднання до кабінету ФГ земельних ділянок від громадян України членів або засновників фермерського господарства.

Більше інформації за посиланням тут.

Джерело: МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ