Багатодітні сім'ї, які проживають у межах Шахівської територіальної громади та потребують особливої уваги і підтримки отримали повербанки

Дата: 20.07.2023 13:29

До Шахівської сільської військової адміністрації у липні 2023 року від ГО «Відповідальні громадяни» у співпраці з ГО «World Vision International Ukraine» надійшла благодійна допомога для багатодітних родин у вигляді повербанків.
   Отримання портативних зарядних пристроїв стало можливим завдяки співпраці відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи Шахівської сільської ради з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.
   19 багатодітних сімей, які проживають у межах територіальної громади та потребують особливої уваги і підтримки отримали повербанки.

Дякуємо всім хто долучився до надання допомоги жителям нашої громади!