Дата: 03.08.2023 11:24

"Ідентифікація ВНП" і "Дорожній рух" з такою темою сьогодні, 03 серпня 2023 року в Шахівській сільській раді відбувся інформативний захід за участю фахівців Покровського районного ГУ ДСНС України, поліцейського офіцера громади та дітей і молоді. Фахівцями ознайомлено про види вибухівок та правила поведінки при виявленні підозрілих предметів. Поліцейський офіцер громади Олександр Ягупець розповів про правила керування велосипедами та мопедами, наголосив про безпеку на дорозі та наслідки недотримання умов. Інспектор СЮП ВП Покровського РУП ГУНП в Донецькій області, лейтенант поліції Циганок Ганна Андріївна розповіла маленьким жителям громади про безпеку на воді, нагадавши, що купання у водоймах Донецької області заборонено.
   Слухачі отримали  пам'ятки з більш детальною інформацією та солодощі у подарунок🙂.

Дякуємо всім, хто взяв участь у заході!