07 серпня 2023 року з нагоди Дня молоді відбувся захід "В єдності наша сила"

Дата: 07.08.2023 13:33

07 серпня 2023 року з нагоди Дня молоді відбувся захід "В єдності наша сила", на якому були присутні заступник начальника Шахівської сільської військової адміністрації, спеціалістка управління молоді, психолог центру надання соціальних послуг, директорки молодіжних центрів Шахівської сільської ради, спеціалісти відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи Шахівської сільської ради і молодь Шахівської громади.

На заході психолог провів вправи на знайомство та налагодження позитивної атмосфери. Учасники говорили про подолання травм, спричинених війною, соціальну інтеграцію молоді в т.ч. й тих, хто перебуває зараз за кордоном, обговорили побажання молоді, їх бачення, обмінялись думками.

Дякуємо усім присутнім! Сподіваємось на плідну співпрацю.