Увага! USAID спільно з Мінагрополітикою та Байєр надасть насіння озимого ріпаку для фермерів у 6 областях України.

Дата: 09.08.2023 11:06

🌱 Через Програму USAID АГРО, уряд США в рамках ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть українським агровиробникам 1700 посівних одиниць насіння озимого ріпаку від компанії Байєр, бренду DEKALB. Цього достатньо для посіву 5100 гектарів культури.

👨‍🌾 Учасники програми – фермери з Донецької, Харківської, Сумської, Чернігівської, Запорізької, Херсонської областей (крім тимчасово окупованих територій). Фермери-учасники, незалежно від форми власності та займаної площі (від 5 до 500 гектарів), зможуть отримати до 15 посівних одиниць насіння. Програма спрямована на допомогу областям, що постраждали внаслідок війни. Це надасть агровиробникам можливість відновити роботу та забезпечити наступний врожай. Мінагрополітики спільно з USAID підтримує реєстрацію учасників до 18 серпня або до закінчення обсягів допомоги. Заявки приймаються лише через Державний аграрний реєстр (ДАР) у розділі "Доступні програми" - "Ріпак DEKALB. Програма USAID АГРО".

Джерело: Телеграм канал "Аграрна Донеччина"