Дата: 01.09.2023 11:30

1 вересня у КЗ «Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ступенів» традиційно пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року. Свято пройшло онлайн, але це не завадило відчути цю хвилюючу подію. До нашої шкільної родини приєдналися шестеро маленьких першокласників. Вітаємо ! Сили та віри у власні можливості!
    Присутні вшанували хвилиною мовчання та віддали шану тим, хто поліг за свободу та незалежність нашої держави.
   Директор школи, Оксана Володимирівна привітала всіх з чудовим святом 1 Вересня – Дня  Знань, побажала учням, батькам, учителям міцного здоров’я, наполегливості, успіхів у навчанні та миру.  До привітань приєднались  почесні гості: начальник Шахівської військової адміністрації Сажко Сергій Миколайович, його заступник  Лілія Тамазівна та начальник  відділу освіти  та соціально-гуманітарної роботи Оксана В’ячеславівна.
   На перший урок покликав  хвилюючим акордом шкільний дзвінок у виконанні учнів 1 та 11 класів.
   Діти, батьки першокласників  та адміністрація КЗ  Шахівської сільської ради  “Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ступенів” висловлює щиру подяку  адміністрації Шахівської  сільської військової адміністраці за отримані чудові подарунки нашим першокласникам! Дякуємо!