Дата: 03.09.2023 09:10

2 вересня до мешканців сіл Никанорівка та Суворове завітали прихожани Церкви ЄХБ " Дім Молитви" м.Добропілля. Діти та дорослі, які зібралися на цю зустріч з цікавістю слухали розповіді прихожан, а також були раді отримати цікаві книжки " Біблія в картинах", "Біблія" та ін. Діти раділи солодощам, які їм були роздані.

Жителі сіл дякують Церкві ЄХБ "Дім Молитви " за їх цікаву доповіть, Молитву за Україну та за надану допомогу багатодітним родинам.

Сподіваємося, що ця зустріч не остання і до прихожани Церкви ЄХБ " Дім Молитви" ще завітає, чекаємо нових зустрічей і цікавих, корисних розмов.