З Днем адміністратора ЦНАП!

Дата: 06.09.2023 12:09

6 вересня відзначають День адміністратора Центру надання адміністративних послуг в Україні. Це професійне свято було встановлене нещодавно Кабінетом Міністрів України лише у 2021 році.

Ця подія присвячена вшануванню та відзначенню ролі працівників, які забезпечують ефективне та якісне надання адміністративних послуг громадянам та бізнесу. Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) спрощують доступ до державних послуг, зменшуючи бюрократичні бар’єри та прискорюючи процедури отримання документів.

З нагоди професійного свята вітаємо чудовий колектив Центру надання адміністративних послуг Шахівської сільської ради! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, відповідати найвищим стандартам в роботі та успішно розвиватися! Міцного вам здоров’я, щастя, сили і витримки, оптимізму і благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, успіхів у нових починаннях!