Дата: 08.09.2023 10:13

Сьогодні, 8 вересня, Донеччина відзначає День визволення від фашистських загарбників. Ця знаменна дата назавжди увійшла в нашу історію як уособлення пам’яті про воїнів-визволителів, які ціною життя забезпечили майбутнім поколінням вільне життя на рідній землі.

Сьогодні за участю начальника Шахівської сільської військової адміністрації, заступника начальника та працівників структурних підрозділів Шахівської сільської ради відбулося покладання квітів до меморіалу воїнам-односельчанам в селі Шахове. Також покладання квітів відбулося до пам'ятників та братських могил старостами старостинських округів, працівників закладів культури та мешканцями відповідних сіл.

Вшануймо світлу пам’ять усіх полеглих у боротьбі за визволення рідного краю, тих, хто у тилу наближав перемогу над фашистськими загарбниками!