Шахівська сільська військова адміністрація вітає Павла Кириленка з призначенням на посаду керівника Антимонопольного комітету України

Дата: 09.09.2023 10:45

Шахівська сільська військова адміністрація висловлює  щиру подяку Павлу Кириленку за роки плідної та самовідданої діяльності на благо та розвиток громад Донецької області !

Павло Олександрович здобув міцний авторитет на посаді очільника області. Не зважаючи на виклики та воєнні дії, під його керівництвом ми розбудовували наші громади і були у цьому попереду всієї країни. Разом з ним ми трималися під час повномасштабного вторгнення, кожен день працюючи заради майбутньої Перемоги.

Дякуємо Павлу Олександровичу за високий професіоналізм,  відповідальність, компетентність та за підтримку Шахівської сільської територіальної  громади та її мешканців.

Бажаємо Павлу Олександровичу успіхів на посаді керівника Антимонопольного комітету України!
 Дуже вдячні за роботу!
Разом до ПЕРЕМОГИ!