Проведено "Тиждень громадського суспільства"

Дата: 15.09.2023 11:42

У цьому році вперше в Україні запроваджено проведення «Тижня громадянського суспільства». Тиждень проходив з 11 до 17 вересня 2023 року, центральною подією якого став 15 вересня - Міжнародний день демократії. Заклади освіти, культури та всі зацікавлені долучилися до проведення заходів. Здобувачі освіти  переглянули та обговорили мультфільми, а саме: "Рукавичка", "Цап і баран", "Чіп і Дейл", відео "Демократія. Громадянське суспільство", грали в ігри "Демократія - це...", приймали участь у виховних годинах, годинах обговорення "Демократія - це повага і толерантність", "Україна - демократична держава",  були присутніми на уроках з громадянської освіти.