Напередодні професійного свята - Дня Рятівника України, Грамотами Шахівської сільської військової адміністрації були нагороджені кращі співробітники служб

Дата: 15.09.2023 14:44

17 вересня — відмінна нагода подякувати за мужність, сміливість та рішучість усім працівникам аварійно-рятувальних служб, адже в цей день відзначають День рятівника України. Свято затверджене в 2008 році указом Президента України.

День рятівника — професійне свято тих, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм, справжніх героїв, які здійснюють дійсно шляхетні та сміливі вчинки.

Сьогодні, напередодні професійного свята  Грамотами Шахівської сільської військової адміністрації нагороджено кращих співробітників 19-го ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області та прикомандированих спеціалістів з Волинської області, які виконують завдання в прифронтовій зоні.

Керівники Добропільської МВА Андрій БОНДАРЕНКО та Шахівської СВА Сергій САЖКО вручили начальнику 19 ДПРЗ Валерію ОРЛОВУ ключі та сертифікат від спеціалізованого автомобіля, який допоможе бійцям загону швидше та оперативніше діставатися до місць надзвичайних подій.

Дякуємо Вам за вірність обов'язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконані, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. Бажаємо Вам щастя, здоров'я, добра і якомога менше тривожних викликів.