Стало відомо, куди спрямують субвенцію з державного бюджету на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства

Дата: 20.09.2023 12:46

Відбулись засідання регіональної комісії з розгляду пропозицій̆ щодо напрямів, на які у 2023 році спрямовується субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, та розподілу обсягу цієї субвенції між місцевими бюджетами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 червня 2023 р. № 559 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2023 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».

Представники військових адміністрацій територіальних громад презентували членам комісії проведену роботу зі створення відповідних спеціалізованих служб, обґрунтування потреб та усю необхідну документацію, згідно з Порядком та умовами надання субвенції.

Було підтримано наступні пропозиції на загальну суму субвенції з державного бюджету в обсязі 4 011 037 грн:

Капітального ремонту денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі у Краматорській територіальній громаді (сума субвенції з державного бюджету склала 633 001 грн, співфінансування з місцевого бюджету – 300 000 грн).

Капітального ремонту денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі у Добропільській (сума субвенції з державного бюджету склала 1 198 940 грн, співфінансування з місцевого бюджету – 134 000 грн) та Новогродівській територіальних громадах (з кризовою кімнатою) (сума субвенції з державного бюджету склала 1 372 700 грн, співфінансування з місцевого бюджету – 150 000 грн).

Поточного ремонту та закупівлі предметів, меблів та інвентарю спеціалізованих служб первинного соціально-психологічного консультування у Білозерській територіальній громаді (сума субвенції з державного бюджету склала 622 796 грн, співфінансування з місцевого бюджету – 69 200 грн) та придбання предметів, меблів та інвентарю у Шахівській територіальній громаді (сума субвенції з державного бюджету склала 183 900 грн, співфінансування з місцевого бюджету – 32 400 грн).