Вітаємо з Днем працівників освіти та Всеураїнським днем бібліотек!

Дата: 29.09.2023 13:27

Вітаємо з Днем працівників освіти та Всеураїнським днем бібліотек!

Бажаємо Вам здоров'я міцного, щастя п'янкого!

Учнів вдячних, батьків обачних.

Чистих ранків, сонячних світанків.

Променів сонця у кожне віконце.

Ніжної ласки, душевної казки!

Грошей без ліку, довгого віку.

Бувайте веселі, бувайте здорові.

В багатій оселі, в взаємній любові.

Купайтесь в усмішках, жартах, цілунках,

і щедрої долі дзвінких подарунках.

Цьогоріч було відзначено 11 працівників закладів освіти та 4 бібліотекаря Шахівської громади:

- Подяки від управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації за сумлінну плідну працю, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек нагороджено 2 бібліотекаря.

-  З нагоди свята Грамотами Шахівської сільської військової адміністрації за високий професіоналізм і компетентність, цілеспрямованість, почуття патріотизму та з нагоди Дня працівників освіти були нагороджені педагоги закладів загальної середньої освіти.

-  Почесними грамотами відділу за високий професіоналізм і компетентність, цілеспрямованість, невгасимий вогонь щирої відданості справі виховання підростаючого покоління, почуття патріотизму та з нагоди Дня працівника освіти були відзначені троє педагогічних працівників.

-  Грамотами відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи за високий професіоналізм і компетентність, цілеспрямованість, невгасимий вогонь щирої відданості справі виховання підростаючого покоління, почуття патріотизму та з нагоди Дня працівника освіти нагороджено 3 вчителя.

-  Подяками відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи за злагоджену, якісну та своєчасну роботу, взаєморозуміння, підтримку та активну життєву позицію оголошується помічницям вихователя ЗДО «Тополька».

Джерело: Відділ освіти та соціально-гуманітарної роботи Шахівської сільської ради