Дата: 05.10.2023 13:55

Перша допомога – це проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень.

Професійно таку допомогу надають, звичайно ж, медики, але не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події. Тому вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини.

Сьогодні лікарем КНП "ЦПМСД Шахівської сільської ради"  проведено навчання з посадовими особами Шахівської сільської військової адміністрації та Шахівської сільської ради щодо надання першої  домедичної допомоги.

Розглянули наступні  питання, а саме:

- Як обробити рану з кровотечею;

- Ознаки артеріальної кровотечі;

- Як зупинити артеріальну кровотечу;

- Ознаки венозної кровотечі;

- Як зупинити венозну кровотечу;

- Як провести серцево-легеневу реанімацію і інші питання.

Дуже вдячні за змістовне навчання!