10 жовтня Всесвітній день психічного здоров’я

Дата: 10.10.2023 13:51

День психічного здоров’я або ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня. Свято покликане звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини та підтримки людей з подібними захворюваннями.

За ініціативи першої леді  Олени Зеленської в Україні реалізується Національна програма з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, в якій вагомого значення набуває забезпечення якісного освітнього процесу та створення психологічно комфортного освітнього простору.

Учні нашої школи доєднались до Всеукраїнської руханки "Цікава фізкультура", в рамках проведення фестивалю "Назустріч успіху" та програми " Ментальне здоров'я "

Турбуйтеся про своє ментальне здоров'я та будьте здорові!!!!