День пам’яті трагедії Бабиного Яру

Дата: 29.09.2023 12:38

Сьогодні, 29 вересня, 82 роковини однієї з найжахливіших подій Голокосту – масових розстрілів мирного населення в Бабиному Яру в Києві.

Трагедія в Бабиному Яру, її вплив на долю людства, на історичну пам’ять сучасників є нині дуже актуальною темою для нашої країни, оскільки  тісно пов’язана з питаннями єдності нації, політичної свідомості громадян.

З метою гідного вшанування пам`яті жертв Голокосту та масового знищення нацистськими окупантами мирного населення  в роки Другої світової війни, поглиблення знань  здобувачів освіти з масштабами та негативними наслідками Голокосту, розкриття змісту подій, пов’язаних із трагедією в Бабиному Ярі, виховання гордості за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших у Шахівському ЗЗСО було проведено цикл виховних заходів «Бабин Яр – пам’ять на тлі історії»: тематичні й виховні години, години пам’яті  та уроки-реквієми, відеоролики і бесіди  про трагічні події у Бабиному Яру.