Інструктаж з особами, які заступають на чергування до пунктів незламності Шахівської СВА, щодо правил пожежної безпеки під час використання обігрівальних приладів та дії у разі виникнення пожежі

Дата: 13.10.2023 09:07

На території Шахівської СВА, відновлюють свою роботу пункти незламності, в яких будуть використовуватись обігрівальні та інші електричні прилади, за для комфортного перебування громадян у даних пунктах. Однак може трапитись так, що через порушення правил пожежної безпеки такими прикладами можуть виникнути пожежі, які призводять до серйозних матеріальних збитків, а іноді неправильна їх експлуатація може навіть загрожувати життю та здоровʼю.
   Так 12.10.2023 року Працівники Покровського районного управління, провели інструктаж з особами які заступають на чергування до пунктів незламності на території Шахівської СВА. В ході превентивної роботи фахівці зауважили на тому, що з настанням опалювального періоду, рекомендується встановити суворий нагляд за станом приладів опалення та режимом їх експлуатації. Рятувальники нагадали, що при експлуатації пічного опалення, пожежі найчастіше відбуваються в результаті перегрівання печей, в результаті застосування для розпалювання горючих і легкозаймистих рідин.
   Також, надзвичайники наголосили на необхідності систематичної перевірки справності електромережі та неприпустимості використання для обігріву не сертифікованих та саморобних нагрівальних приладів та не користуйтесь
пошкодженими розетками, кабелями або приводами, не вмикайте у подовжувач одночасно велику кількість приладів. Через це може статися перевантаження електромережі
   Знання та виконання найпростіших Правил пожежної безпеки допоможе уникнути займання та збереже життя! Бережіть себе та тих хто вас оточує!