Проведення інформаційно-розʼяснювальної роботи спільно з представниками Центру безпеки громадян Шахівської СВА, з населенням села Шахове, на тему: "Зоборона випалювання сухої рослиності та її залишків"

Дата: 13.10.2023 09:14

🔸 З метою попередження пожеж в природних екосистемах та випалювання залишків сухої рослинності, фахівці Покровського районного управління спільно з представниками Центру безпеки громадян провели бесіди з мешканцями Шахівської ТГ щодо дотримання правил пожежної безпеки.

🔸 Рятувальники зауважили, що займання в екосистемах найчастіше виникають через легковажність громадян, котрі незважаючи на численні застереження продовжують наводити лад на своїх земельних ділянках та прилеглих територіях шляхом випалювання сміття та сухостою.

🔸 Людей попередили, що відвідування лісів у період дії воєнного стану в Україні категорично заборонено. А за порушення вимог пожежної безпеки, а саме за спалювання сухої рослинності передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.

🔸 Для закріплення отриманої інформації громадянам вручали тематичні пам’ятки та листівки.