Про проведення консультацій з громадськістю з питань перейменування назв населених пунктів та вулиць

Дата: 26.10.2023 14:06

Організатором громадського обговорення є Шахівська сільська військова адміністрація (розпорядження начальника Шахівської сільської військової адміністрації від 26 жовтня 2023 року № 523/од «Про проведення консультацій з громадськістю»).

Відповідно до вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімів» (далі – Закон), Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» робочою групою з визначення назв населених пунктів та об’єктів топонімії населених пунктів, які підлягають перейменуванню відповідно законодавства,створеної розпорядженням начальника Шахівської сільської військової адміністрації від 26 жовтня  2023 року № 523/од  внесена пропозиція, щодо переліку об’єктів топоніміки (сіл та вулиць), назви яких підлягають перейменуванню.

Перелік населених пунктів та вулиць Шахівської сільської територіальної громади, назви яких пропонуються до перейменування:

• село Суворове пропозиція щодо перейменування на село Затишок;
  •  село Никанорівка пропозиція щодо перейменування на село Заповідне;
  • вулиця ім. Підкуйко с. Веселе пропозиція щодо перейменування на вулицю Яблунева;
  • вулиця ім. Русіянова с. Веселе пропозиція щодо перейменування на вулицю Крайня;
  • вулиця ім. Гутника с. Грузьке пропозиція щодо перейменування на вулицю Центральна;
  • вулиця ім. Осипова с. Грузьке пропозиція щодо перейменування на вулицю Вишнева;
  • вулиця Миру с. Золотий Колодязь пропозиція щодо перейменування на вулицю Захисників України;
  • вулиця 1-ша Гвардійська с. Золотий Колодязь пропозиція щодо перейменування на вулицю Степова;
  • вулиця ім. Землянова с. Лідине пропозиція щодо перейменування на вулицю Сонячна;
  • вулиця ім. Кібальника с. Мар’ївка пропозиція щодо перейменування на вулицю Волошкова;
  • вулиця Матросова с. Никанорівка пропозиція щодо перейменування на вулицю Захисників України;
  • вулиця ім. Потапенка с. Новотроїцьке пропозиція щодо перейменування на вулицю Захисників України;
  • вулиця Денисенко с. Шахове пропозиція щодо перейменування на вулицю Захисників України.

Пропозиції учасників обговорення, подаються в письмовій  формі  за адресою: вул. М.Ф. Чернявського, 14 с. Шахове, надсилаються на електронну пошту 01194@dn.gov.ua, shahivska.va@dn.gov.ua, за номером телефону +380993587478, або заповнивши анкету на сайті Шахівської сільської військової адміністрації.

Окрім того, пропозиції можуть надаватися шляхом заповнення анкет на старостинських округах.

Пропозиції повинні бути із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх надає (для юридичних осіб і органів самоорганізації із зазначенням їх найменування та місцезнаходження).

Анонімні пропозиції та пропозиції, що оформлені не належним чином розглядатися не будуть.

За результатами поданих пропозицій в термін з 26 жовтня по 30 листопада,  будуть здійснені їх узагальнення та проведені консультації з громадськістю.

У разі ненадходження жодної пропозиції щодо зміни назви тієї чи іншої визначеної вулиці – пропозиція буде надаватись Робочою групою.

Анкетування тут.