Шахівська сільська військова адміністраці повідомляє...

Дата: 07.11.2023 13:22

Шахівська сільська військова адміністраці повідомляє, що громадянини України, які виявили бажання працювати в державних органах на деокупованих територіях України, згідно  пункту 6 Порядку реалізації експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 року № 524 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України» зараховуються до резерву за результатами розгляду анкети, яка заповнюється державною мовою в системі за формою згідно з додатком 1. Особа зараховується до резерву, якщо її професійна компетентність відповідає одному або кільком напрямам роботи, що містяться у додатку 2. Відповідальність за достовірність інформації, наданої під час заповнення анкети, несе особа, що її подала.