Інструктаж з питань пожежної та техногенної безпеки, мінної безпеки, алгоритму дій у разі сигналу "Повітряна тривога"

Дата: 17.11.2023 13:18

17 листопада рятувальники РУ ГУ ДСНС України в Донецькій області відвідали Шахівську громаду, де провели інструктаж з питань пожежної та техногенної безпеки, мінної безпеки, алгоритму дій у разі сигналу "Повітряна тривога" з працівниками Шахівської СВА, КНП «Центр первинної медико-санітарної  Шахівської сільської ради», КП "Шахове-2016", Центр безпеки громадян, Відділ освіти та соціально-гуманітарної роботи, закладів освіти та дошкільної освіти. Нагадали дії у разі виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій. І, зважаючи на те, що громада не перебувала в окупації і не зазнала інтенсивних бойових дій, але докладно розповіли про алгоритм поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Інспектори ДСНС провели протипожежні інструктажі з персоналом. Їм також розповіли про мінну безпеку, дії у разі отримання сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА», вказали на місця розташування найближчих укриттів та порядок виклику екстрених служб у разі виникнення надзвичайних ситуацій.