Дата: 21.11.2023 15:29

На території Шахівської сільської територіальної громади продовжується видача брикетів. Сьогодні, 21.11.2023 брикети отримали жителі села Веселе.

Видача проводиться  Релігійною організацією за підтримки благодійного фонду «Карітас». Реєстрацію заяв, першочерговість та кола осіб для отримання допомоги визначається Релігійною організацією. В першу чергу паливо отримають вразливі категорії населення, а саме: сім’ї загиблих воїнів, сім’ї військовослужбовців, особи з інвалідністю І – ІІ гр., ВПО з «гарячих точок», багатодітні родини, одинокі матері,  самотні пенсіонери та малозабезпечені сім’ї.

Дякуємо Релігійній організації та благодійному фонду «Карітас» за надану допомогу!