В Шахівській сільській територіальній громаді електропостачання частково відновлено.

Дата: 13.12.2023 13:44

В Шахівській сільській територіальній громаді електропостачання частково відновлено, але...  "негода не відступає. Скрижанілим залишається все навколо. Щоб дістатися ліній енергетикам доводиться прибирати повалені дерева та гілки або продиратися крізь скрижанілі дерева. Так само важко дістатися ліній, розташованих за межами населених пунктів, де дорога перетворилася на ковзке скло" - за інформацією Донецької ОДА . Незважаючи на перешкоди, енергетики продовжують працювати над повним відновленням  електропостачання.

Нагадуємо, що у разі відсутності світла, будь ласка, повідомте ДТЕК Донецькі електромережі про це у зручний для вас спосіб:

через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики  працюють 24/7, щоб кожен вдома мав світло.

Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!