День рідної мови...

Дата: 23.02.2024 10:33

21 лютого Шахівська громада разом із всією Україною, представниками всіх націй і народностей світу долучилася до відзначення Міжнародного дня рідної мови.
    Гостями на нашому заході були друзі та благодійники, які прибули до нас зі Сполучених Штатів Америки. Разом із запрошеними та присутніми на заході, делегація зі США прийняла участь в інтерактивній вправі: «Що для мене є рідна мова?» Координатор делегації розповів про особливості становлення їх рідної мови. Гості із США надали сім’ям Захисників та Захисниць України насіння овочів та квітів, посадковий матеріал цибулі. Відповідно підписаному Меморандуму між Шахівською сільською радою та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Фрівей». Співпраця триватиме й надалі.
    Шахівська сільська бібліотека запропонувала інформаційно – книжкову виставку «Українська мова – мова барвінкова». Працівники Золотоколодязького сільського будинку культури долучилися до Міжнародного дня рідної мови під гаслом: «Мова народу - це саме життя», присвятивши свою творчість в цей день рідній мові. На заході присутніх привітала піснями організатор культурно-дозвіллєвої діяльності Золотоколодязького сільського будинку культури Анастасія ГАНЧАРОВА. Працівники сільських будинках культури та бібліотек Шахівської територіальної громади організували тематичні виставки, які висвітленні у соціальній мережі.
    Заклади освіти Шахівської громади долучилися до відзначення Міжнародного дня рідної мови. Було проведено різноманітні тематичні заходи під гаслом «Я подолаю тебе, враже, рідним словом». КЗ «Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ступенів» долучилася до обласного онлайн-змагання до Міжнародного дня рідної мови.
    Метою всіх заходів - поглиблення знання жителів громади відомостями про рідну мову, її красу, виховування любові до рідного краю.

Дякуємо всім, хто взяв участь у заходах!