Масовий обстріл Донеччини: ворог атакував Мирноград, Шахове та Новогродівку

Дата: 08.03.2024 13:16

8 березня 2024 року, о 02:20, окупанти здійснили масований ракетний обстріл м. Мирнограда. Перебуваючи вдома, поранення отримала місцева жителька 64 років.

Менше, ніж через півгодини ворог атакував с. Шахове Покровського району. Ворожий снаряд поцілив у школу, де на той момент перебувала сторож – 48-річна жінка. У неї діагностовано гематоми.

Тоді ж окупанти двічі вдарили й по м. Новогродівці. Зі струсом головного мозку, осколковим пораненням й мінно-вибуховими травмами до медичного закладу доставлено 38-річну жінку та чоловіка 77 років.

Вказані населені пункти російські окупанти обстріляли, ймовірно, з використанням ЗРК «С-300», КАБ-250 та РСЗВ.

Джерело: ТБ "Капрі"