Відбудеться видача гуманітарної допомоги для мешканців Володимирівського старостинського округу

Дата: 13.03.2024 15:38

14 березня 2024 року для мешканців Володимирівського старостинського округу відбудеться видача гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів від World Food Program (WFP) для таких категорій: багатодітні, батько/мати одинак, ВПО, особи з інвалідністю, люди старші 60 років. Також будуть видавати безробітним, малозабезпеченим та людям у складних життєвих обставинах ( СЖО).

При собі мати паспорт, ідентифікаційний код та підтверджуючі вразливість документи. Видачу будуть проводити представники благодійної організації "Children New Generation".

Пункти видачи гуманітарної допомоги :

- с. Володимирівка, будинок культури з 10:00 до 11:30

- с. Панківка з 11:45 до 12:00

- с-ще, Маяк, автобусна зупинка з 12:00 до 12: 45

- с. Бойківка з 12:50 до 13:20

- с. Новоторецьке, автобусна зупинка з 13:25 до 14: 30

- автобусна зупинка №1  з 14:30 до 15: 00

Мешканці с. Коптєве зможуть отримати гуманітарну допомогу в будь-якому пункті видачи.

Час видачи орієнтовний, можливі зміни.