Дата: 28.03.2024 13:34

27 березня 2024 року відбулося І засідання Колегії відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи Шахівської сільської ради. На колегії були присутні начальник та спеціалісти відділу, директори закладів освіти та культури Шахівської сільської ради. Були обговорені нагальні питання роботи відділу. Презентовано досвід волонтерської роботи в громаді, проаналізовано оздоровчу кампанію 2023 року та розпочато інформаційну кампанію щодо оздоровлення дітей у 2024 році, обговорили роботу щодо багатодітних родин, а саме наповнення і ведення реєстру багатодітних. Заклади освіти поділилися досвідом роботи щодо впровадження Концепції НУШ.

Дякуємо усім за роботу!