Веснана толока в Грузькому старостинському окрузі...

Дата: 05.04.2024 13:35

Весняна толока − гарний спосіб відволіктися від сірої буденності та щоденних проблем.

З приходом весни все навколо змінюється на краще. І, звичайно ж, без людської допомоги тут не обходиться.

Підсобні працівники від центру зайнятості, які працюють по Грузькому старостинському округу, працівники Торецького СБК, прибиральниця службових приміщень, староста, водій та працівники КП "Шахове-2016"  озброївшись необхідним інвентарем, впорядковували територію села Торецьке, будинку культури, прибрали клумби, упорядкували газони, вигрібали суху траву.

Захід пройшов весело та бадьоро, весняний вітер і тепло сприяли позитивному настрою учасників толоки.  Кожен із присутніх працював завзято, не цураючись роботи, отримуючи задоволення від зробленого благого діла.

Звертаємось до всіх мешканців Шахівської громади - Не будьте байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвір’ї, вулиці!

Разом до  Перемоги!  Все буде УКРАЇНА!