Дата: 06.04.2024 12:27

Волонтерство сприяє вихованню юних патріотів України на засадах високої самосвідомості та активної громадянської позиції.

У рамках проведення Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» члени рою «Патріоти» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри» Сокіл» («Джура») разом з їх виховником Чумак Галиною Олександрівною надали посильну допомогу в облаштуванні присадибних ділянок одиноким літнім людям с. Золотий Колодязь: Ткаченко Тетяні Корніївні та Куштейко Любові Петрівні. Учні висадили розсаду квітів біля подвір’я, вигребли торішнє листя та винесли сміття.

Вдячні господині пригостили юних помічників смачними домашніми пряниками та полуничним компотом.

Добрі справи, здійснені школярами, прилучають їх до благодійності, , милосердя, уміння розуміти проблеми оточуючих та бажання безкорисливо допомагати .

Ще одне добре діло додано в Книгу добрих справ рою.