Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

Ось і підійшов до кінця відпочинок та оздоровлення дітей Шахівської громади

Дата: 05.07.2025 12:00
Кількість переглядів: 91

Фото без опису

 🏸🍓⚽️Ось і підійшов до кінця відпочинок та оздоровлення дітей Шахівської громади в межах Меморандуму про співпрацю територіальних громад у форматі партнерства в рамках культурних ініціатив реалізації національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» у неймовірно чудових гостинних партнерів - Іркліївської громади.

   4 липня зранку побували у музеї Івана Піддубного у с.Красенівка, що на Чорнобаївщині. Дізналися про далеке минуле с. Красенівка, про життєвий шлях Івана Піддубного, розглянули колекцію фото - світлин та архівних документів про життя борця з греко - римської боротьби.

   Потім смачний обід та збирання речей.

   І хвилюючі миті прощання зі сльозами на очах.

   Приємні слова та пам'ятні подарунки вручила дітям керуюча справами Іркліївької сільської територіальної громади Світлана Лут, яка разом з Іриною Куницею, начальником відділу культури Іркліївської сільської територіальної громади побажали дітям щасливого дитинства, здоров'я та миру, злагоди та успіху, радості та добра.

   Ми подякували усім, хто приймав участь в організації та проведенні незабутнього відпочинку наших дітей Шахівської ТГ.

   «Серце віддаю дітям», - саме так можна сказати про пані Ірину Василівну, яка 24/ 7 віддавала себе нашим дітям. Наша "запальничка", наш "енерджайзер" з чудовим почуттям гумору, креативним підходом. До неї з легкістю прикіпіли діти. Тому такі теплі обійми та сльози в очах під час прощання.

   Щиро дякуємо за постійний супровід наших дітей тендітній, елегантній пані Віталіні, яка створювала атмосферу доброзичливості та комфорту під час екскурсій.

   Нашій "швидкій допомогі" медичній сестрі пані Наталі за турботу, спокій і увагу до кожної дитини.

   Дякуємо всім, хто піклувався за тихий, спокійний, комфортний відпочинок наших дітей у гуртожитку.

   🥟🍔🥘Особлива подяка працівникам їдальні за неймовірно смачну їжу, за її різноманітність, їх професіоналізм у приготуванні страв, за створення домашнього затишку у їдальні.

   🚌Водієві шкільного автобусу, який протягом 10 днів своєчасно підвозив нас до пункту призначення.

   Незабутні приємні враження залишаться з нами надовго. Щиро дякуємо долі, що поєднала нас усіх у велику дружню родину. Дякуємо за цікаве дозвілля, за вашу працю у створенні чудових днів відпочинку! Ми не говоримо " до побачення", ми говоримо " до зустрічі!"



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано