Сьогодні у селі Кропивна відбулася знакова зустріч, яка ще раз довела — ми єдина родина, що береже пам’ять про своїх Героїв

Сьогодні у селі Кропивна відбулася знакова зустріч, яка ще раз довела — ми єдина родина, що береже пам’ять про своїх Героїв. Жителі села, родини загиблих Захисників с. Кропивна Золотоніського району, заступник начальника Шахівської сільської військової адміністрації Лілія Тихонова та представники Шахівської громади Покровського району Донецької області зібралися разом, щоб обговорити приєднання "Алеї Слави" для загиблих Захисників Шахівської громади Донецької області до "Алеї Слави" Кропивнянсьного старостинського округу.
Ми прагнемо вшанувати кожного Захисника нашої громади, хто віддав своє життя за Україну, та тих, хто досі вважається зниклим безвісти. Це має бути місце сили, куди кожен зможе прийти, щоб вшанувати подвиг земляків.
Ця Алея стане символом нашої незламності та вічної вдячності. Ми будуємо її не просто з каменю чи металу, ми будуємо її зі спільних спогадів та великої пошани.