Шахівська сільська військова адміністрація
Донецька область, Покровський район

🕯️ Пам’ятаємо. Перемагаємо.

Дата: 08.05.2026 07:00
Кількість переглядів: 7

Фото без описуСьогодні, 8 травня, Україна разом із усім світом відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Для нашої школи це не просто дата в календарі. Це день, коли ми згадуємо мільйони життів, відданих за мир. Сьогодні гасло «Ніколи знову» звучить для нас по-особливому гучно. Ми як ніхто інший розуміємо ціну свободи, адже історія, на жаль, повторилася, і сьогодні наші захисники знову боронять рідну землю.

Чому ми відзначаємо цей день саме сьогодні?
✅ 8 травня 1945 року було підписано акт про капітуляцію нацистської Німеччини.
✅ Наш символ — червоний мак. Це знак пам’яті про тих, хто загинув на полях боїв, і символ нашої надії на розквіт після війни.

Ми схиляємо голови перед ветеранами Другої світової та сучасними героями ЗСУ. Виховуємо в собі силу, гідність та любов до Батьківщини, щоб бути вартими цієї пам’яті.

Слава всім, хто боровся тоді! Слава тим, хто захищає нас зараз!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано