Привітання з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!

Дата: 01.10.2017 08:26

Від щирого серця вітаємо вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу та шану українського суспільства до найстарших представників населення.

Цей день — символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість. З кожним роком ми, нажаль, втрачаємо наших дорогих ветеранів – живих свідків далеких воєнних подій, тих, хто воював, йшов на смерть за свою країну, за рідний край.
      Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.
   Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!
     Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!