Ліцензія для освітньої діяльності

Кошторис і фінансовий звіт про надходження і використання всіх отриманих коштів

Фінансування потреб школи проводиться бухгалтерією Шахівської сільської ради.  Протягом навчального року систематично здійснювалася виплата заробітної плати працівникам школи, вчасно виплачувалися кошти за спожиту електроенергію, водопостачання, тепло.  Зокрема на водопостачання витрачено 20 тис.грн., опалення – 777 тис.грн.          Крім того, за кошти громади придбано: комп’ютерне обладнання – 189 тис.грн., меблі – 280 тис.грн., обладнання для НУШ – 97,8 тис.грн., інструменти та верстат з числовим програмним управлінням – 198 тис.грн.;  витрачено на : інклюзивно – ресурсну кімнату – 86 тис.грн., обладнання для їдальні – 17 тис.грн., продукти харчування – 253,3 тис.грн., інтернет – 5 тис.грн.

14:22 11.09.2019

Матеріально - технічне забезпечення

Комунальний заклад «Шахівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шахівської сільської ради» розміщений у двох будівлях загальною площею 3470м2 ,  проектна потужність – 250 учнів. Середня наповнюваність класів по школі складає 15.5 учнів.  Територія закладу становить 4,8 га, огороджена, озеленена, утримується в належному стані.

14:05 11.09.2019